E-Biznes Cup morele.net > Aktualności  > Wielki Finał!

Wielki Finał!

Wielki Finał w warszawskim Netpunkcie już za nami! Tego dnia najlepsze drużyny z Warszawy, Krakowa oraz z fazy online zmierzyły się ze sobą w walce o główną nagrodę. Już od samego rana atmosfera była napięta, a zawodnicy skupieni i skoncentrowani na grze. Wszystkie mecze tego dnia reprezentowały bardzo wysoki poziom. Każdy dawał z siebie wszystko, aby być tym najlepszym, jednakże zwycięzca mógł być tylko jeden.

Jako pierwsze do walki stanęły drużyny Quality Care z lana w Warszawie oraz Coffee Cona z fazy online. W tym starciu zwycięsko wyszła ta druga, jednak Quality Care nie poddało się bez walki i zwyciężyło na jednej z trzech map. W następnej NBSolutions.net.pl z Krakowa zmierzyło się z drugą drużyną wyłonioną w fazie online – Planet Plus. Pomimo iż chłopaki z NBSolutions.net.pl nie miało sobie rówych podczas meczów w Krakowie, tak niestety nie mieli najmniejszych szans z ekpią z rozgrywek online i przegrali 0 – 2.

Tak oto w finale zagrały ze sobą dwie drużyny z fazy online, które miały już okazję walczyć przeciwko sobie – Coffee Cona oraz Planet Plus. Pojedynek był zacięty i trwał długo, drużyny szły łeb w łeb. Na pierwszej mapie nie obyło się bez dogrywki, w której ostatecznie zwyciężyło Coffee Cona. W następnej kolejności zwycięstwo odniosło Planet Plus, doprowadzając do remisu. Zawodnicy obu drużyn oraz ich bliscy byli już w tym momencie poddenerwowani, albowiem od tej ostatniej mapy zależało to, komu przypadnie główna nagroda w Wielkim Finale. Mawia się, że “jeśli nie wygrasz 2 – 0, to przegrasz 1 – 2”. W tym wypadku jednak można rzec, że Coffee Cona oszukało przeznaczenie, ponieważ to właśnie ta drużyna odniosła sukces na trzeciej mapie i wygrało główną nagrodę w naszej lidze biznesowej E-Biznes Cup!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w turnieju. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok podczas drugiej edycji ligi E-Biznes Cup!